Sanal POS Rehberler

WordPress İş Bankası Sanal POS Kurulum Rehberi [2024]

wordpress is bankasi sanal pos8

İş Bankası Sanal POS Nasıl Alınır?


Banka ile üye işyeri anlaşmanız varsa, sadece şubeye başvurmanız ve talebinizi iletmeleri gerekmektedir. Elektronik Ticaret Sözleşmesini imzalamanız istenecektir eğer daha önce üye işyeri değilseniz, işyeri başvurunuzu en yakın İş Bankası Şubesine iletebilirsiniz.

İş Bankası Komisyon Oranı Nedir?

Türkiye İş Bankası Sanal POS komisyon oranları hakkında güncel bilgi almak için resmi internet sitesinden canlı desteğe bağlanabilir ya da müşteri temsilcisini arayarak komisyon oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Sanal POS İçin Gerekli Şartları Nelerdir?

İşyerinin aktif bir web sitesi olması istenir,

İş yerine ait internet sitesi en az 128 bit SSL sertifikası ile güvenlik sağlanmış olması gerekmektedir. (İnternet sitesinde SSL sertifikası bulunmuyor ise İş Bankası’nın Güvenli Ödeme sayfalarını kullanabilmektedirler).

İş yerinin web sitesinde;

 • İşyerinin ticaret unvanı,
 • İşyerinin ikamet ettiği ülke adı ve işyeri adresi,
 • Sunduğu ürünün/hizmetin tam ve açık tanımı,
 • Sunduğu ürünün/hizmetin fiyatı,
 • Siparişin iptali ve ürünün iadesi ile ilgili koşullar ve bunların kart hamili tarafından okunup kabul edildiğini gösteren ‘kabul ediyorum’ seçeneği,
 • Müşteri hizmetleri irtibat telefonları ve elektronik posta adresleri,
 • Teslimat politikası,
 • İşlemin gerçekleştirildiği para birimi,
 • Varsa ithalat kısıtlamaları,
 • Gizlilik taahhüdü ve bilgi güvenliği politikası,
 • MasterCard, Visa ve American Express logoları net bir şekilde yer alması istenir.

Ayrıca, e-satış belgesi iş yeri tarafından işlem gerçekleştirildikten sonra kart hamiline elektronik ya da kâğıt ortamda sunulabilecektir.

Gereken Evraklar Nelerdir?

Sanal POS için gereken evrakları İş Bankası müşteri temsilcisi ile konuşarak öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

wordpress iş bankası sanal pos(8)
WordPress İş Bankası Sanal POS Kurulum Rehberi [2024]

WordPress İş Bankası Sanal POS Eklentisi

WordPress İş Bankası Sanal POS Eklentisi, müşterilere farklı ödeme yöntemleri sunarak ödeme işlemlerini çeşitlendirir. Kredi kartı ve diğer elektronik ödeme seçeneklerini kabul etmek, müşterilerin tercih ettikleri yöntemle ödeme yapmalarını sağlar. Bu sizin ödeme almanızı ve müşterilerin alışveriş süreçlerini daha kolay ve hızlı hale getirir, alışveriş deneyimini olumlu yönde etkiler ve işletmenizin satışlarını artırabilir.

Sanal POS entegrasyonu, ödeme süreçlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Müşteri bilgilerinin güvenliği, işletmenizin ve müşterilerinizin hassasiyet gösterdiği önemli bir konudur ve bu entegrasyon, gelişmiş güvenlik önlemleriyle müşteri verilerini korur.

Daha da önemlisi, müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olur. Müşterilere çeşitli ödeme seçenekleri sunmak ve güvenli ödeme işlemleri gerçekleştirmek, müşteri sadakatini artırabilir. Müşterilerinizin olumlu bir alışveriş deneyimi yaşaması, gelecekte tekrar alışveriş yapmalarını ve başkalarına tavsiye etmelerini sağlayabilir.

WordPress Sanal POS entegrasyonu ayrıca işletmenizin online satışlarını yönetmeyi ve ödeme süreçlerini otomatikleştirmeyi kolaylaştırır. Bu, iş yükünü azaltarak daha verimli bir işletme yönetimi sağlar.

Dolayısıyla, WordPress İş Bankası Sanal POS Eklentisi, müşterilere güvenli ve kullanıcı dostu bir alışveriş deneyimi sunmanıza ve işletmenizin başarısını artırmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için WordPress Ödeme Modülü sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Eklentimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye oradan ulaşabilirsiniz.

POS Entegrator PRO tanitim 1024x234 2
WordPress İş Bankası Sanal POS Kurulum Rehberi [2024]

WordPress İş Bankası Sanal POS Nasıl Kurulur?

 1. İş Bankası ile Sanal POS anlaşması yapın ve hesap alın.
 2. WordPress’e WooCommerce eklentisini yükleyin ve etkinleştirin.
 3. “İş Bankası Sanal POS” eklentisini arayarak kurun ve etkinleştirin.
 4. WooCommerce ayarlarına gidin, “İş Bankası Sanal POS”u etkinleştirin ve hesap bilgilerinizi girin.
 5. Test modunu etkinleştirerek ödemeleri test edin.
 6. Testleri tamamlayın ve canlı moda geçin.
 7. Güvenliği kontrol edin ve entegrasyonu tamamlayın.

İş Bankası Sanal POS, WordPress sitenizde etkinleştirilmiş olacak ve müşterilerinize güvenli ödeme seçenekleri sunabileceksiniz.

WooCommerce İş Bankası Sanal POS

WooCommerce alt yapısınızı kullanarak İş Bankası Sanal POS ile e-ticaret yapmak istiyorsanız, POS Entegratör sizin için ideal çözümdür. POS Entegratör, birçok ödeme kuruluşları ve bankalarla entegre çalışır. Tüm yetenekleri öğrenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

POS Entegratör’ü kurmak ve Sanal POS ayarlarını yapmak oldukça basittir. Hızlı bir kurulum süreciyle ödemelerinizi hemen almaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, panel üzerinden yapılan ödeme işlemlerinin iptal ve iade süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak için işlemleri daha kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz.

POS Entegratör sayesinde İş Bankası Sanal POS ile ödemelerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir