POS Entegratör’de (GurmeSoft Bilişim Gıda Ticaret Limited Şirketi) en büyük önceliğimiz gizliliktir. Bu Gizlilik Politikası, GURMESOFT BİLİŞİM GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ve şirketler grubunun (“biz”, “bizim” veya “bize”) posentegrator.com ve posentegrator.com’un sunduğu dahil olmak üzere; web sitelerimiz, web panellerimiz ve / veya bu Gizlilik Politikasına (“Hizmetler”) bağlantı veren diğer servislerimiz kullanıldığında, kişisel bilgilerinizi ne şekilde toplayıp kullanacağımızı açıklar.

Bu Gizlilik Politikası, hizmet ve servislerimizi bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ve uygulaması için geçerli değildir. Başka bir adrese (domain) yönelen herhangi bir bağlantıyı tıklamadan önce üçüncü taraf web siteleri ve uygulamaları için hüküm ve politikaları gözden geçirmelisiniz.

POS Entegratör kullanıcılarına ürün yönetimi, ürün başlık optimizasyonu, fiyat optimizasyonu, görsel optimizasyonu gibi bir çok konuda hizmet verir. Tüm bu hizmetleri kullanan kişi, hizmetlerin kalitesini arttırmamız için kişisel verilerin bizimle paylaşılmasını kabul eder. Bu bilgiler hem kişisel hem de kullandığı cihazlarla ilgili bilgiler olabilir. Lütfen aşağıdaki politikalarımızı dikkatle okuyunuz.

1. Kişisel Bilgiler / Veriler Nasıl Toplanıyor?

Kişisel veriler uygulama ve servis türlerine göre farklılık gösterir. Ancak bunları kullandığınızda kişisel verilerinizin kullanımı tamamen sizin seçeneğinize bırakılmıştır. Fakat istediğimiz bilgileri bize iletmezseniz uygulamamızdan tam anlamıyla faydalanamayabilirsiniz.

2. Kişisel Bilgiler / Verileri Nasıl Kullanılıyor

Topladığımız verileri kayıt altında tutarak servislerimizi geliştirmek, hataları gidermek ve size daha iyi bir hizmet vermek, yeni ürün ve servisler geliştirmek ve pazarlama kampanyalarında kullanıyoruz.

Örneğin:

 • Farklı ödeme kuruluşları için sanal pos eklenmesi
 • Farklı WordPress eklentileri ile entegrasyonların sağlanması
 • Siteniz için en kusursuz ödeme çözümlerini sunmak
 • Şirket profilinize göre size uygun ön çalışmalar yapmak,
 • Yeni servis ve hizmetleri test etmek,
 • İstek-şikayet durumlarında sizinle direkt iletişim kurmak,
 • Yasal değişiklikleri size iletmek,

3. Kişisel Bilgilerin / Verilerin Paylaşımı

Kişisel bilgi ve verileriniz satış olarak nitelendirilebilecek hiç bir durum ile paylaşılmıyor.

Kişisel Veri ve Bilgilerin paylaşım durumları:

 • Uygulamalarımızı geliştirmek adına iş birliğince bulunduğumuz şirketler ile sadece iletişim bilgileriniz paylaşılır.
 • Tüm iş ortaklarımız ile bilgileriniz paylaşılabilir. Ancak onlar da bu polikaya uygun şekilde kullanmak zorundadır.
 • Pazarlama ortakları ile sadece iletişim bilgileriniz paylaşılır.
 • Yasal olarak verilerinizi isteme hakkı olan kamu ve devlet otoriteleri ile tüm bilgileriniz paylaşılır.
 • Eğer verileriniz alınırken farklı kullanım şekillerini de kabul ettiyseniz o duruma özel olarak verileriniz paylaşılabilir.
 • Üçüncü parti uygulamalar: Eğer üçüncü parti uygulamalar verileriniz ile işlem yapmak zorunda ise (örneğin ödeme) bu veriler bu partiler ile paylaşılabilir.

4. Kişisel Verilerin / Bilgilerin Saklanması

Veri ve bilgileriniz sadece gerekliği olduğu süre kadar saklanır. Bu süreler işleme zamanlarına göre değişiklik gösterebilir. Yasal saklama tarihi bizim saklama tarihimizden uzun ise bu durumda yasal tarih baz alınacaktır. Eğer bizim işleme süremiz yasal süreden kısa ile yasal süre sonuna kadar verileriniz tamamen kapalı bir alana alınacaktır

5. Sizin Seçimleriniz

Bilgilerin değiştirilmesi ve kısıtlanması hakkında önerge:

 • Profil: Tüm profil bilgilerinizi doldurmak zorunda değilsiniz ancak bunlar size erişebilmek için gereklidir. Eksik bilgiler tüm hizmetlerden tamamıyla faydalanmanızı engelleyebilir.
 • Bildirimler: İletişim bilgilerinizi girmezseniz hiç bildirim alamazsınız ancak bunların girilmesi durumunda zorunlu bildirimler kesinlikle iletilecektir.
 • Cookie ve benzer teknolojiler: Sistem işleyişini analiz etmek, elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda size daha iyi hizmet verebilmek için cookie’leri ve benzer teknolojiler kullanıyoruz / kullanacağız. Bunları kapatmanız durumunda servislermiz çalışmayacaktır.
 • Bilgilerinizin Kaldırılması: İstediğiniz zaman bize ulaşarak bilgilerinizini sildirebilirsiniz. Ulaşım bilgileri için lütfen 10. Bölümü kontrol edin. Veriler 4. Bölümdeki gibi muhafaza edilecektir.

6. Gizlilik Hakları

Gizlilik ve erişim haklarınıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Örneğin:

 • Özel bir durumun olması halinde bizde 10. Bölümde yer alan bilgilerden ulaşarak tüm verilerinizi silmemizi talep edebilirsiniz.
 • Gönderdiğimiz e-postalardan ilgili yere tıklayarak üyelikten çıkabilirsiniz.
 • POS Entegratöre girilen bilgilerin her zaman doğru olduğunu ve talep edildiği durumda size bu bilgilerden ulaşacağını kabul eder. O yüzden sizi bazı servislere yönlendirebiliriz.

7. Kişisel Verilerin Korunması

Kişisel verilerinizi fiziksel, yönetimsel ve elektronik araçlar ile koruyoruz. Bunlar veri önemine göre değişiklik gösterebilir. Veri görüntülenmesi filtrelenir, kaybolması ya da yetkisiz kişilerin eline geçilmesi engellenir. 

8. Döküman değişiklikleri

Bu doküman; yasal değişikliklere, firma politikalarımızın değişmesine, veri kullanım değişikliklerine, yeni açılan ve / veya kapanan servislerimizin olmasına göre güncellenebilir. Bu değişikliklerin olması durumunda size detaylı bilgilendirmeyi e-posta yolu ile bildireceğiz. Lütfen sık sık bu sayfayı ziyaret ederek değişiklikleri kontrol ediniz.

9. Bize Ulaşın

Sorularınız, istekleriniz ya da şikayetleriniz için lütfen web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanınız. Aşağıdaki adresten çeşitli erişim yollarına ulaşabilirsiniz:

https://posentegrator.com/iletisim/

Tüm Gelişmelerden ve Yeniliklerden Haberdar Olun
Bülten abonesi olarak veri kullanımı aydınlatma metni'ni okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmiş olursunuz.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
POS Entegratör Business Şimdi 10% İndirimde!

12 Taksit İmkanı İle!

POS Entegratör Business Şimdi 10% İndirimde!

12 Taksit İmkanı İle!