Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Entegre Olun, Satışlarınızı Artırın​

Easy Digital Downloads Sanal POS Entegrasyonu

Dijital ürün satışlarınızda ödeme işlemleriniz artık daha hızlı ve daha kolay
POS Entegrator Easydigitaldownloads

POS Entegratör artık EDD tam entegre!

Easy Digital Downloads (EDD), dijital ürünlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde çevrimiçi satmanızı sağlayan güçlü bir e-Ticaret eklentisidir. Bu benzersiz platform, dijital ürün satışlarınızı yönetmeyi ve büyütmeyi basit ve etkili hale getirir. POS Entegratör artık Easy Digital Downloads ile tam entegre!

edd giff

Easy Digital Downloads Formu ile Beraber Çalışır

Easy Digital Downloads ödeme alanı ile tam uyumlu olarak çalışan POS Entegratör ile sitenizde kusursuz bir ödeme deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Easy Digital Downloads Nedir?

Easy Digital Downloads (EDD), WordPress tabanlı bir e-Ticaret eklentisidir ve dijital ürünlerin çevrimiçi satışını yönetmeyi ve kolaylaştırmayı amaçlar. Bu eklenti, web sitenizi dijital ürünlerin satılabilir bir çevrimiçi mağazaya dönüştürmenizi sağlar.

Easy Digital Downloads (EDD), DD, dijital ürünlerinizi (örneğin, e-kitaplar, yazılım, müzik, grafikler, eğitim materyalleri) çevrimiçi olarak satmanızı sağlar. Müşteriler, ürünleri web sitenizden indirebilirler.

Easy Digital DownloadsPOS Entegratör ile tam uyumludur. Birçok ödeme kuruluşunu destekler. Müşterileriniz güvenli bir şekilde ödeme yapabilirler.

Easy Digital Downloads, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin özellikleri setiyle, dijital ürün satma sürecini kolaylaştırır. Özellikle dijital ürünlerin satışına odaklanan işletmeler, yazarlar, sanatçılar, geliştiriciler ve eğitimciler için ideal bir çözüm sunar.