Formlarınızı Kusursuz Bir Ödeme Alma Aracını Dönüştürün

WPForms PRO Sanal POS Entegrasyonu

WPForms PRO sanal POS entegrasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolay, hızlı, kararlı entegrasyonları ile en iyi WPFORMS Pro sanal POS eklentisi

Videoyu oynat
wpforms pro ile ödeme alma

WPForms ile Tam Uyumlu, Sürükle Bırak Kullanım

WP Forms PRO'nun sürükle-bırak arayüzü ile sanal POS Ödeme formunu istediğiniz formda dahil edebilirsiniz. Böylece ödeme işlemleri web sitenizin genel tasarımına mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

WPForms PRO ile entegre edilen iş çözümü, web sitenizin ödeme süreçlerini optimize etmek ve kullanıcı deneyimini artırmak için güçlü bir birleşimi sunar. Bu entegrasyon, web sitenizi müşterileriniz için daha erişilebilir ve işlevsel hale getirmenize yardımcı olmanın yanı sıra, özellikle WPForms PRO ile uyumlu bir şekilde çalışarak mükemmel bir etkileşim sunar. Siz de müşterilerinizle etkileşimi artırarak, ödeme süreçlerini daha verimli hale getirebilir ve kullanıcı dostu bir çevrimiçi platform oluşturabilirsiniz.

Özel Formlardan Ödemeler Alın

POS Entegratör Business, işletmenizin web sitesine WPForms PRO ile kolayca entegre edilebilen ve müşterilere özel tutarlar ve sabit tutarlar üzerinden ödeme alma olanağı sunan güçlü bir WordPress Ödeme eklentisidir.
wpforms pro sanalpos entegrasyonu
pos entegrator ozel tutar odeme alma

Özel Tutar İle Ödeme Alın

Özel tutarlar, müşterilerinizle özel teklifler veya anlaşmalar yapmanıza olanak tanır. Bu, müşteri memnuniyetini artırabilir ve daha fazla iş yapmanızı sağlar.  Müşterileriniz WPForms PRO ile oluşturduğunuz ödeme formunda kendi belirlediği fiyat ile ödeme geçebilir.

Ödeme İşlemlerinizi Takip Edin

POS Entegratör’ün işlemler sayfası sayesinde her hangi bir e-commerce eklentisi olmadan POS’unuzun üzerinden geçen tüm ödemeleri takip edebilir, başarısız siparişlerin neden başarısız olduğunu tespit edebilir ve sitenizdeki ödeme işlemlerine tam olarak hakim olabilirsiniz.

pos entegrator islemler

WPForms PRO Sanal POS Entegrasyonu

Dünyanın en popüler form eklentilerinden olan WPForms ile entegre olarak birçok farklı POS sağlayıcısıyla uyumlu çalışır. Bu, mağaza sahiplerinin tercih ettikleri POS sağlayıcısını seçmelerine olanak tanır ve ödeme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. POS Entegratör; WPForms kullanan web sitelerine sanal POS entegrasyonunu sağlayan bir eklentidir.

WPForms PRO ile sorunsuz bir şekilde entegre olur. Mağazanıza eklediğinizde, ödeme seçeneklerini hızlıca yapılandırabilir ve ödemeleri almaya başlayabilirsiniz. Ek olarak, eklentinin kullanıcı dostu arayüzü, ayarları kolayca yapılandırmanızı sağlar.

POS Entegratör sanal POS eklentisi, işletmelerin ödeme işlemlerini takip etmesini ve raporlamasını sağlar. Satış verilerini analiz edebilir, işletmenizin performansını ölçebilir ve finansal yönetiminizi geliştirebilirsiniz.

WPForms PRO Sanal POS Eklentisi

POS Entegratör eklentimizin ücretsiz sürümü ile ödeme alma süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve e-ticaretiniz çeşitlenmeye başladığında gelişmiş özelliklere sahip PRO sürümümüze geçerek müşterilerinize avantajlar yaratabilir ödeme deneyiminizi çeşitlendirebilirsiniz.

Anlaşmalı bankanız ile WPForms Pro banka entegrasyonu yaparak fintech çözümlerine göre daha uygun komisyon oranları ve vadeler ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize çalıştığınız bankanın sunduğu taksit, ek taksit ya da para puan biriktirme gibi avantajlarından faydalandırarak sadık müşteri kitlenizi oluşturabilirsiniz. Desteklenen WordPress sanal POS entegrasyonlarının listesinden bankanız var mı kontrol edebilirsiniz

WPForms PRO sanal POS eklentisi POS Entegratör ile Türkiye’deki ödeme kuruluşları ve bankalara kolay, hızlı ve problemsiz şekilde entegre olabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

POS Entegratör yalnızca WPForms PRO sürümüyle entegre olarak çalışmaktadır.

WPForms PRO ve POS Entegratör ile çok sayıda popüler sanal POS sağlayıcısı ile entegre çalışabilir. Detaylı liste ve uyumluluk bilgileri için lütfen ilgili web sayfasını ziyaret edin

Entegrasyon süreci kullanıcı dostu adımlarla tasarladık, ancak temel düzeyde teknik bilgi yararlı olabilir. Ayrıntılı kurulum yardım dökümanlarımızı inceleyebilir, ilk kurulumu bizden talep edebilir, her zaman destek talebinden bize ulaşabilirsiniz.