Müşterilerinize Kusursuz Bir Ödeme Deneyimi Yaşatın

Paid Membership Pro Sanal POS Entegrasyonu

Paid Membership Pro sanal POS entegrasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolay, hızlı, kararlı entegrasyonları ile en iyi Paid Membership Pro sanal POS eklentisi

POS Entegrator Paid Membership PRO
pos entegrator paid membership pro 4

Paid Membership Pro ile Tam Uyumlu

Paid Membership PRO ile tam uyumlu şekilde işletmelerin üyelik tabanlı hizmetlerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanıyabilirsiniz.

Paid Membership PRO Sanal POS Entegrasyonu sayesinde, kullanıcılarımız, müşterilerine premium üyelikler veya özel avantajlar sunarak gelirlerini artırabilir ve işletmelerini daha rekabetçi kılabilirler.

POS Entegratör hem kullanıcı dostu arayüzüyle hem de güvenilir ödeme işlemleriyle işletmelerin dijital varlıklarını daha etkili bir şekilde yönetmelerine olanak sağlıyor.

Ödeme İşlemlerinizi Takip Edin

POS Entegratör’ün işlemler sayfası sayesinde her hangi bir e-commerce eklentisi olmadan POS’unuzun üzerinden geçen tüm ödemeleri takip edebilir, başarısız siparişlerin neden başarısız olduğunu tespit edebilir ve sitenizdeki ödeme işlemlerine tam olarak hakim olabilirsiniz.

pos entegrator islemler

WPForm Sanal POS

Paid Membership Pro (PMPro), WordPress tabanlı bir üyelik yönetimi eklentisidir. Bu eklenti, web sitenizin içeriğini ücretli bir şekilde sunmanızı sağlar. Paid Membership Pro, kullanıcıların belirli bir ücret karşılığında özel içeriklere veya hizmetlere erişim sağlayabilmesini mümkün kılar. Aynı zamanda farklı üyelik seviyeleri oluşturmanıza ve her seviyenin farklı avantajlar veya içeriklere erişimine izin vermenize imkan tanır.

POS Entegrator Paid Membership PRO ile sorunsuz bir şekilde entegre olur. Mağazanıza eklediğinizde, ödeme seçeneklerini hızlıca yapılandırabilir ve ödemeleri almaya başlayabilirsiniz. Ek olarak, eklentinin kullanıcı dostu arayüzü, ayarları kolayca yapılandırmanızı sağlar.

POS Entegratör sanal POS eklentisi, işletmelerin ödeme işlemlerini takip etmesini ve raporlamasını sağlar. Satış verilerini analiz edebilir, işletmenizin performansını ölçebilir ve finansal yönetiminizi geliştirebilirsiniz.

Paid Membership Pro Sanal POS Eklentisi

POS Entegratör eklentimizin ücretsiz sürümü ile ödeme alma süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve e-ticaretiniz çeşitlenmeye başladığında gelişmiş özelliklere sahip PRO sürümümüze geçerek müşterilerinize avantajlar yaratabilir ödeme deneyiminizi çeşitlendirebilirsiniz.

Anlaşmalı bankanız ile Paid Membership Pro banka entegrasyonu yaparak fintech çözümlerine göre daha uygun komisyon oranları ve vadeler ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize çalıştığınız bankanın sunduğu taksit, ek taksit ya da para puan biriktirme gibi avantajlarından faydalandırarak sadık müşteri kitlenizi oluşturabilirsiniz. Desteklenen WordPress sanal POS entegrasyonlarının listesinden bankanızı var mı kontrol edebilirsiniz

Paid Membership PRO sanal POS eklentisi POS Entegratör ile Türkiye’deki ödeme kuruluşları ve bankalara kolay, hızlı ve problemsiz şekilde entegre olabilirsiniz.