Müşterilerinize Kusursuz Bir Ödeme Deneyimi Yaşatın

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu

WooCommerce sanal POS entegrasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolay, hızlı, kararlı entegrasyonları ile en iyi WooCommerce sanal POS eklentisi

WooCommerce Kullanim Tanitimi Kisa

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu ile Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Ödeme Alın

POS Entegratör eklentisi ile ödeme alma süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

WooCommerce sanal POS eklentisi POS Entegratör ile Türkiye’deki ödeme kuruluşları ve bankalara kolay, hızlı ve problemsiz şekilde entegre olabilirsiniz. 

Hızlı Ödemeler ve Güvenli Alışveriş: Eklentimiz, HPOS desteği ile sitenizinde hız artışına destek olur. Ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar, böylece müşterilerinizi memnun eder.

WooCommerce için Gelişmiş Özellikler ile Sorunsuz Alışveriş!

WooCommerce alışveriş sitenizi daha da geliştirmeniz ve müşterilerinize özel bir deneyim sunmanız için POS Entegtatörü WooCommerce’in tüm gelişmiş özelliklerini destekleyecek şekilde tasarladık.
 
WooCommerce Blocks, HPOS, WooCommerce Subscription, İptal/İade işlemlerinin kolay yönetimi ve taksit seçeneklerinin esnek kontrolü gibi birçok gelişmiş özelliği destekliyoruz.
pos entegrator odeme kuruluslari.png
pos entegrator taksit engelleme 2

Esnek Taksit Seçenekleri

Taksit seçeneklerini belirli ürünler veya kategoriler için engelleme özelliği ile finansal kontrol sizde. İhtiyacınıza göre özelleştirin.

Kolay Taksit Planlaması

Özel taksit sekmesi ekleyerek müşterilerinize kolay ödeme seçenekleri sunun. Böylece alışveriş yapanlar bütçelerine uygun ödeme planları yapabilir.

Taksit oranları kullanmış olduğunuz banka veya ödeme kuruluşu tarafından otomatik olarak alınır ve müşterilerinize oranlar gösterilir.

Dikey ve yatay olacak şekilde iki adet görünümüyle web sitenizde tam uyumlu görünüm sağlayabilirsiniz.

pos entegrator woocommerce taksit tablosu 1
pos entegrator woocommerce abonelik

Sadık Müşteriler İçin Abonelik Seçenekleri

WooCommerce Subscription özelliği ile müşterilerinize sadakat programları sunun, düzenli gelir elde edin, tekrarlı ödemelerinizi tahsil edin ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

WooCommerce ile Bütünleşik İptal/İade Desteği

Müşterilerinizin iptal veya iade işlemleri otomatik olarak WooCommerce siparişlerine yansır, bu da sizin için işleri daha yönetilebilir hale getirir. İşlemlerden yapılan iptal/iadeler WooCommerce durumlarındaki değişikliği tetikler. Bu şekilde sipariş ve stok yönetiminiz sekteye uğramaz.

pos entegrator iptal iade ozelligi

WooCommerce Sanal POS

WooCommerce, dünyanın en popüler e-ticaret platformlarından biridir ve birçok online mağaza tarafından kullanılmaktadır. WooCommerce Sanal POS entegrasyonu, WooCommerce kullanıcılarının kredi kartı ve diğer ödeme yöntemleriyle ödeme yapmalarını mümkün kılar.

Eklentimiz, birçok farklı POS sağlayıcısıyla uyumlu çalışır. Bu, mağaza sahiplerinin tercih ettikleri POS sağlayıcısını seçmelerine olanak tanır ve ödeme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. POS Entegratör; WooCommerce mağazalarına sanal POS entegrasyonunu sağlayan bir eklentidir.

WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde entegre olur. Mağazanıza eklediğinizde, ödeme seçeneklerini hızlıca yapılandırabilir ve ödemeleri almaya başlayabilirsiniz. Ek olarak, eklentinin kullanıcı dostu arayüzü, ayarları kolayca yapılandırmanızı sağlar.

POS Entegratör sanal POS eklentisi, işletmelerin ödeme işlemlerini takip etmesini ve raporlamasını sağlar. Satış verilerini analiz edebilir, işletmenizin performansını ölçebilir ve finansal yönetiminizi geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz WooCommerce Sanal POS Eklentisi

POS Entegratör eklentimizin ücretsiz sürümü ile ödeme alma süreçlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve e-ticaretiniz çeşitlenmeye başladığında gelişmiş özelliklere sahip PRO sürümümüze geçerek müşterilerinize avantajlar yaratabilir ödeme deneyiminizi çeşitlendirebilirsiniz.

Anlaşmalı bankanız ile WooCommerce banka entegrasyonu yaparak fintech çözümlerine göre daha uygun komisyon oranları ve vadeler ile çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize çalıştığınız bankanın sunduğu taksit, ek taksit ya da para puan biriktirme gibi avantajlarından faydalandırarak sadık müşteri kitlenizi oluşturabilirsiniz. Desteklenen WordPress sanal POS entegrasyonlarının listesinden bankanızı var mı kontrol edebilirsiniz

WooCommerce, çeşitli ödeme eklentileriyle entegre olabilen bir e-ticaret platformudur. Bu eklentiler, müşterilerinizin güvenli ve kullanıcı dostu bir şekilde ödeme yapmasını sağlar. WooCommerce’un ödeme eklentileri, çeşitli ödeme sağlayıcıları ve hizmetleriyle entegre olarak çalışır.

WooCommerce’un pek çok farklı ödeme eklentisi bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak, WooCommerce ödeme eklentilerinden birini seçerek çevrimiçi mağazanızda güvenli ve kullanıcı dostu ödeme işlemleri sunabilirsiniz.

WooCommerce sanal POS eklentisi POS Entegratör ile Türkiye’deki ödeme kuruluşları ve bankalara kolay, hızlı ve problemsiz şekilde entegre olabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

WooCommerce Sanal POS Entergrasyonu Hangi Versiyonlar ile Uyumludur?

POS Entegratör WooCommerce Sanal POS Ödeme Entegrasyonu, 5.x, 6.x ve 7.x sürümleri iyi uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu Ücretsiz midir?

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu, POS Entegratör Lite sürümü mevcuttur. WordPress mağazasından eklentiyi indirip ücretsiz WooCommerce sanal POS entegrasyonlarını deneyebilirsiniz.

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu Nasıl Kurulur?

Sanal POS entegrasyonu yapmak için öncelikle bir ödeme kuruluşu seçmeniz gerekiyor. Seçeceğiniz kuruluşun güvenilir, uygun maliyetli ve müşterilerinize sunduğunuz ödeme seçeneklerine uygun olması önemlidir.

Sanal POS entegrasyonu yapmak için, WordPress sitenize uygun bir eklenti kurmanız gerekiyor. Bu noktada POS Entegratör devreye giriyor. Eklentimiz sayesinde ödeme kurulumu aşamasında bir adımı daha atlayabilirsiniz.