WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu

Müşterilerinize
Kusursuz Bir Ödeme Deneyimi Yaşatın

5 Milyondan fazla indirilen WordPress dünyasının en popüler eklentisi ile ödeme çözümlerini kolayca entegre edin

woocommerce sanal pos entegrasyonu
pos entegrator odeme kuruluslari

WooCommerce Uyumluluk Desteği

Yaygın tema, farklı WooCommerce versiyonları ve WooCommerce ile çalışan farklı iş modellerindeki eklentiler ile uyumludur.

Test Edilmiş Temalar

  • Astra
  • Flatsome
  • Avada
  • WoodMart
  • Elessi
  • BeTheme
  • Porto

WooCommerce Versiyonları: 5.x, 6.x, 7.x Destekler

WooCommerce Uzantıları:

  • SalesKing
  • WooCommerce Booking

Tüm Uyumluluk Listesi

 

WooCommerce İle Tümleşik Ödeme Formu

Ortak ödeme sayfası olmadan WooCommerce ödeme sayfasındaki kredi kartı formunu kullanabilirsiniz. Müşterilerinizin ödeme yolculuğunu kısaltabilir dönüşümlerinizi artırabilirsiniz.

Pos entegrator odeme formu

Gelişmiş Taksit Kuralları

Taksit kuralları ile belirlediğiniz kategorilerde ürünlerinize taksit limiti koyabilir veya taksitli satışa direkt olarak kapatabilirsiniz.

pos-entegrator-taksit-engelleme
pos entegrator test mode

Test Modu

Test modu sayesinde ödeme formunuzu kullanıcılara açmadan önce gerçekçi test sürecinden geçirebilir ve tüm sürece hazır olabilirsiniz.

WooCommerce Sanal POS

WooCommerce, dünyanın en popüler e-ticaret platformlarından biridir ve birçok online mağaza tarafından kullanılmaktadır. WooCommerce Sanal POS entegrasyonu, WooCommerce kullanıcılarının kredi kartı ve diğer ödeme yöntemleriyle ödeme yapmalarını mümkün kılar.

WooCommerce sanal POS entegrasyonu, birçok farklı POS sağlayıcısıyla uyumlu çalışır. Bu, mağaza sahiplerinin tercih ettikleri POS sağlayıcısını seçmelerine olanak tanır ve ödeme işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

WooCommerce sanal POS entegrasyonu, online mağaza sahiplerinin ödeme işlemlerini kolaylaştırır ve müşterilerin daha güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlar. Eğer bir online mağaza sahibiyseniz ve WooCommerce kullanıyorsanız, POS Entegratör tam size göre!

Sık Sorulan Sorular

POS Entegratör WooCommerce Sanal POS Ödeme Entegrasyonu, 5.x, 6.x ve 7.x sürümleri iyi uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu, POS Entegratör Lite sürümünde, iyzico ve Paratika için ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.