Tek Bir Eklenti Birden Çok Sanal POS

Farklı Banka/Ödeme Kuruluşu Seçenekleri ile
Daha Fazla Kazanç Sağlayın

POS Entegratör, en iyi WordPress sanal POS eklentisidir. POS Entegratörü piyasadaki en güçlü ve kullanıcı dostu WordPress ödeme eklentisi yapan harika özelliklerden bazıları.

Girişimci / İşletme Sahibi

Bu özellik girişimciler, işletme sahipleri için tasarlandı ve düşünüldü!

birden fazla sanal pos

Tek Bir Eklenti Birden Çok Sanal POS!

 

Bu özellik WordPress sitelerinden ödeme almak isteyen ve bu ödemelerden maksimum kazanç sağlamak isteyen işletme sahipleri için geliştirildi.

Farklı Banka ve Komisyonlar için Eklenti Değiştirmene Gerek Yok.

POS Entegratör ile Sadece Birkaç Tıkla Banka Entegrasyonunu Değiştirmen Yeterli!

Tek Bir Eklenti Birden Çok Ödeme Kuruluşu!

Alacağınız ödemelerde kazancınızı artırmak için size en uygun olan banka / ödeme kuruluşu ile çalışabilirsiniz.

Bunun için farklı bir eklentiye ihtiyacınız yok.

Birkaç adım ile ödeme kuruluşu değiştirebilir, size en uygun sanal POS’u seçebilirsiniz.

Birden Çok Sanal POS'u Kullanmanın Avantajları

İşletmenizin ödeme süreçlerini optimize edin ve müşteri memnuniyetini artırın. Bu yöntemle, farklı ödeme sağlayıcılarının sunduğu en iyi komisyon oranlarını değerlendirme şansına sahip olursunuz. Müşterilerinize çeşitli ödeme seçenekleri sunarak, alışveriş deneyimlerini iyileştirebilir ve satış oranlarınızı artırabilirsiniz. Aynı zamanda, ödeme işlemlerini kolayca yöneterek iş yükünüzü azaltın ve işletmenizi daha verimli bir şekilde yönetin.

Sık Sorulan Sorular

Birden fazla ödeme kuruluşunu kullanmak için POS Entegratör’ü tercih ettiğinizde, bankaların sunduğu POS giderleri dışında ekstra bir maliyetle karşılaşmazsınız. Bu özelliği kullanmanız için POS Entegratör’e ek bir ödeme yapmanız gerekmez, bu da işletmenizin ödeme çözümlerini maliyet etkin bir şekilde çeşitlendirmesine olanak tanır.

Maliyet optimizasyonu, daha iyi komisyon oranları, çeşitlendirilmiş ödeme seçenekleri ve işlemlerin kolay yönetimi.

Evet, her bir sanal POS sağlayıcısının güvenlik protokolleri uygulanır, işletmeniz ve müşterileriniz için güvenli bir ortam sağlar.

Entegrasyon süresi, seçilen ödeme sağlayıcılarının sayısına ve karmaşıklığına bağlı olarak değişir, ancak genellikle hızlı ve sorunsuz bir süreçtir.

Müşterilere, tercih ettikleri ödeme yöntemlerini sunarak alışveriş deneyimlerini iyileştirir ve satın alma olasılıklarını artırır.