Sürekli Güncel Kararlı Sanal POS Entegrasyonları

Tek Eklenti Tüm Ödeme Kuruluşları

Tüm entegrasyonlarımız kuruluşların en güncel dökümanları kullanılarak kodlanmıştır. 

Ödeme Kuruluşu / Banka / Alternatif Ödeme
0 +
Ödeme Kuruluşu / Banka / Alternatif Ödeme
0 +
wordpress sanal pos entegrasyonları

Desteklenen Ödeme Kuruluşları

 POS Entegratör, Türkiye deki yaygın ödeme kuruluşları ile entegre olarak çalışır. POS Entegratör ile birlikte alttaki ödeme kuruluşlarıyla rahat ve esnek bir şekilde entegre olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme alabilirsiniz. 

Ödeme Kuruluşları 3D Regular İptal/İade Kart Saklama Tekrarlı Ödeme Taksitli Ödeme
iyzico
Paratika
Esnekpos - - -
Param
Pay TR (Direkt API)
Sipay - - -
Wyld - -
Craftgate - - -
Lidio
WeePay - -
Pay N Kolay - -
QNBPay - -
Paybull - -
United Payment - -
Vepara - -
Ozan - -
Mollie - -
Shopier - -
Paycell (Yeni) - -
İşyerimPOS (Yeni) - - -
Papara* (Yeni) - -

*v3.7.39 sürümü ile Papara ücretsiz versiyona eklenmiştir.

İşbirliği Beklenen Kuruluşlar

Anlaşmalı olduğunuz ödeme kuruluşu listelerimiz içeresinde yok ise bunun için yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek ve geliştirici dökümanları iletmek. Anlaşmalı olduğunuz kuruluşu POS Entegratör bünyesine dahil etmekten mutluluk duyarız.

  • Stripe
  • Türkiye Finans
  • HepsiPay
  • Paynet
  • Sodexo ya da Edenred

Desteklenen Banka Entegrasyonları

POS Entegratör, Türkiye deki yaygın büyük ölçekli bankalar ile entegre olarak çalışır. Sanal POS sahibi olduğunuz bankayı seçerek, size en uygun şekilde ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Bankalar 3D Regular İptal/İade Taksitli Ödeme
Garanti BBVA
Yapıkredi
Türkiye İş Bankası
Kuveyt Türk Katılım -*
Vakıfbank
Denizbank
Ziraat Bankası
Ziraat Katılım
QNB Finansbank **
Halkbank
TEB
Akbank
Albaraka
Şeker Bank
Tosla (AKÖde)
Halkbank (Makedonya)

*Banka tarafından desteklenmemektedir.

** EST ve Payfor ile çalışmaktadır.

Desteklenen Alternatif Ödeme Entegrasyonları

Kuruluş 3D Regular İptal/İade Taksitli Ödeme
Papara
Garanti PAY
İyzico ile Öde
İş Bankası Girogate (26 Yabancı Kuruluş)
WorldPAY
pos entegrator taksit engelleme.png

Sürekli Güncel ve Kararlı

40'dan fazla ödeme kuruluşu, banka ve alternatif ödeme entegrasyonu ile anlaşmalı olduğunuz entegrasyonu kolayca entegre edin ve test modu sayesinde tüm süreci simüle edin.

Sanal POS Entegrasyonu Nedir?

Sanal POS, online işlemler için kullanılan bir ödeme yöntemidir. Bir e-ticaret işletmesi, müşterilerinin kredi kartı veya banka kartı gibi ödeme araçlarıyla ödeme yapmalarını sağlamak için bir sanal POS entegrasyonu kullanır. Sanal POS, müşterinin kart bilgilerini güvenli bir şekilde işleyerek, ödemenin yapılmasını ve sonuçlandırılmasını sağlar.

WordPress Sanal POS Entegrasyonları

İnternet siteleriniz için ödeme entegrasyonu, kullanıcılarınızın online ödeme alma deneyimini güvenli bir şekilde tamamlamalarını sağlar.  POS Entegratör bir çok banka ve ödeme kuruluşu için , WordPress sanal POS entegrasyonları sunmaktadır. Bu entegrasyonları kullanarak, WordPress sitenizdeki e-ticaret işlemlerini kolayca yönetebilir ve güvenli bir ödeme deneyimi sunabilirsiniz. WordPress sanal POS entegrasyonu nasıl yapılır rehberimiz inceleyip detaylı bilgi edinebilirsiniz. İşte Türkiye’de yaygın olarak kullanılan bazı bankalar ve ödeme kuruluşlarıyla entegreyiz.

  1. WordPress Akbank Sanal POS Entegrasyonu: Akbank, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir ve e-ticaret siteleri için sanal POS hizmeti sunmaktadır. WordPress kullanıcıları, Akbank ile bağlantıyı sağlayan özel eklentileri kullanarak, müşterilerine Akbank üzerinden güvenli ödeme seçenekleri sunabilirler.

  2. WordPress İş Bankası Sanal POS Entegrasyonu: İş Bankası, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biridir ve e-ticaret sitelerine sanal POS hizmeti sağlamaktadır. 

  3. WordPress Garanti Sanal POS Entegrasyonu: Garanti Bankası Türkiye’de yaygın olarak kullanılan bir bankadır ve e-ticaret sitelerine sanal POS hizmeti sunmaktadır. 

  4. WordPress PayTR Sanal POS Entegrasyonu: PayTR, Türkiye’de popüler bir ödeme kuruluşudur ve e-ticaret sitelerine sanal POS hizmeti sunmaktadır. PayTR’nin WordPress için özel bir eklentisi bulunmaktadır ve bu eklenti aracılığıyla PayTR entegrasyonuyla sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eğer aradığınız ödeme kuruluşunu mevcut listemizde bulamıyorsanız, endişelenmenize gerek yok.  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sürekli olarak yeni ödeme çözümleri ve entegrasyonlar eklemektedir. Aradığınız ödeme kuruluşu ile ilgili özel bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz, ihtiyacınıza uygun çözümler sunmak için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 

POS Entegratör, birçok önde gelen ödeme kuruluşu ile entegrasyon sağlamaktadır. Güncel olarak desteklenen kuruluşların listesi ve her bir banka için özel entegrasyon detayları web sitemizde mevcuttur.

Sanal POS entegrasyonu için gereken belgeler, işletmenizin türüne ve entegre olmak istediğiniz bankanın gereksinimlerine göre değişebilir. Genellikle vergi levhası, ticaret sicil gazetesi ve imza sirküleri gibi kurumsal belgeler istenmektedir.

Entegrasyon sürecinin süresi, seçilen bankaya ve işletmenizin teknik altyapısına bağlı olarak değişebilir. Ortalama olarak, entegrasyon süreci bir gün içinde tamamlanabilir.

Sanal POS entegrasyonu için POS Entegratör’ün sunduğu hizmetlerde herhangi bir ek ücret bulunmamaktadır. Ancak, ödeme kuruluşlarının kendilerine özgü hizmet ücretleri olabilir.

Evet, birden fazla banka ile entegrasyon sağlamak mümkündür. Bu sayede işletmeler, müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunarak daha geniş bir kitleye ulaşabilir. Sanal POS komisyon giderlerinizi azaltabilirsiniz. Bu konu için Gate özelliğimizi inceleyebilirsiniz.