POS

POS Entegratör Demo

İnternet siteniz için en iyi ödeme eklentisi

POS Entegratör birden fazla sektör için ödeme alma çözümü üretir. Aşağı kaydırın ve sizin için en uygun demoları tecrübe edin.

WooCommerce Demosu

WooCommerce altyapısı ile hazırlanan bu demo ile POS Entegratörü deneyebilir, diğer eklentiler ile uyumluluğunu test edebilir ve ayarlarına göz atabilirsiniz.

Kimin için: E-Ticaret Siteleri
Altyapı: WooCommerce
Tema: Elessi
GiveWP Demosu

GiveWP altyapısı ile hazırlanan bu demo sayesinde bağış almak için POS Entegratörü deneyebilir, GiveWP ve diğer eklentiler ile uyumluluğunu test edebilirsiniz.

Kimin için:Sivil Toplum Kuruluşları
Altyapı: GiveWP
Tema: Elessi
WooCommerce Subscriptions Demosu

WooCommerce Subscriptions altyapısı ile hazırlanan bu demo ile kiralama / abonelikli ürün satışları ile POS Entegratörü test edebilirsiniz.

Kimin için:Abonelikli Satış Yapanlar
Altyapı: WC Subscriptions
Tema: WoodMart
Elementor & Ninja Forms Demosu (Business)

Elementor ve Ninja Forms ile hazırlanan bu demo sayesinde, herhangi bir e-commerce eklentisi olmadan tahsilat ödemeleri alabilirsiniz.

Kimin için: Tahsilat almak isteyenler
Altyapı: Elementor
Tema:WoodMart
LearnPress Demosu

LearnPress altyapısı ile hazırlanan bu demo ile POS Entegratörü deneyebilir, diğer eklentiler ile uyumluluğunu test edebilir ve ayarlarına göz atabilirsiniz.

Kimin için: Eğitim Siteleri
Altyapı: LearnPress
Tema: WoodMart
Easy Digital Downloads Demosu

Easy Digital Downloads altyapısı ile hazırlanan bu demo ile dijital ürün satışlarınızı POS Entegratör ile deneyimleyebilir ve test edebilirsiniz.

Kimin için:Dijital Ürün Satışı
Altyapı: EDD
Tema: WoodMart
The Events Calendar Demosu (Yakında)

The Events Calendar altyapısı ile hazırlanan bu demo sayesinde bilet satışı yapmak için POS Entegratörü deneyebilir, The Events Calendar ve diğer eklentiler ile uyumluluğunu test edebilirsiniz.

Kimin için:Bilet Satışı
Altyapı: The Events Calendar
Paid Membership PRO Demosu (Yakında)

Paid Membership Pro altyapısı ile hazırlanan bu demo sayesinde içerik satmak için POS Entegratörü deneyebilir, Paid Membership Pro ve diğer eklentiler ile uyumluluğunu test edebilirsiniz.

Kimin için:İçerik Satışı
Altyapı: Paid Membership Pro
Canlı Demo Talebi (POS Entegratör Business)
Ödeme Almanın En Gelişmiş Hali!
İşletmeniz için en uygun tahsilat yöntemini keşfedebilmeniz ve süreç boyunca destek alabilmeniz için Elementor PRO, Ninja Form, WPForms PRO gibi form eklentileriyle uyumlu çalışan demo talebinde bulunabilirsiniz, Ekibimiz size en kısa zamanda dönüş yaparak uygun tarihleri aktararak canlı demo randevusu oluşturacaktır.
Bu Demoda görebilecekleriniz;

  • Link ile ödeme.
  • Sabit tutarlı form ödemeleri.
  • Ölçü hesaplama bazlı ödemeler.
  • Özel Tutarlı Ödemeler.
ve dahası..

POS Entegratör Demo Hakkında Sık Sorulan Sorular

Demo oluşturma süreci, web sitemizdeki formu doldurmanızla başlar. Formu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurduğunuzdan emin olun. Formu gönderdikten sonra, size özel bir demo sitesi oluşturulur ve erişim detayları e-posta adresinize gönderilir. Eğer demo erişim bilgilerini içeren e-postayı almazsanız, lütfen aşağıdaki adımları takip edin:

  1. E-Posta Adresini Kontrol Edin: Demo talebinde bulunurken kullandığınız e-posta adresini doğru girdiğinizden emin olun. Yanlış bir e-posta adresi girilmişse, sistem demo bilgilerini yanlış adrese göndermiş olabilir.

  2. Spam veya Junk Klasörünü Kontrol Edin: E-posta servis sağlayıcılarının bazen otomatik olarak gönderilen e-postaları spam veya junk klasörüne yönlendirdiği olabilmektedir. Bu yüzden, e-posta kutunuzun spam veya junk klasörünü kontrol edin.

  3. Tekrar Deneyin veya Destek Alın: Eğer yukarıdaki adımları takip etmenize rağmen demo erişim bilgilerini alamadıysanız,  doğrudan müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, size demo oluşturma sürecinde yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Demo sürümünde, POS Entegrator’un uyumlu eklenti ile hazırladığımız tüm özelliklerini test edebilirsiniz. Bu, sanal POS entegrasyonları, kullanıcı arayüzü ve işlevselliği gibi temel özellikleri içerir.  Satın aldığınızda kullanacağız ve demolardaki eklenti aynısıdır.

Demo sürümüne erişim, genellikle 2 gün süreyle sağlanır.2 gün sonra oluşturulan demo sitesi otomatik olarak silinir.

Tüm Gelişmelerden ve Yeniliklerden Haberdar Olun
Bülten abonesi olarak veri kullanımı aydınlatma metni'ni okuduğunuzu ve onayladığınızı kabul etmiş olursunuz.
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
POS Entegratör Business Şimdi 10% İndirimde!

12 Taksit İmkanı İle!

POS Entegratör Business Şimdi 10% İndirimde!

12 Taksit İmkanı İle!