Ödemeleriniz ve Tahsilatlarınız için Kusursuz Bir Ödeme Yöntemi

Ninja Forms Sanal POS Entegrasyonu

Ninja Forms için sanal POS entegrasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

POS Entegrator Elementor
pos entegrator ninja forms

Özel Ödeme Formları Oluşturun

Ninja Forms'un esnek form oluşturma özellikleri ile, özel ödeme formları oluşturabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile istediğiniz ödeme bilgilerini içeren formu tasarlayabilir ve sitenizin estetiğiyle uyumlu hale getirebilirsiniz.

Güvenli Ödeme İşlemleri

POS Entegratör, Ninja Forms üzerinden gelen ödeme bilgilerini güvenli bir şekilde işler. Müşterileriniz rahatlıkla alışveriş yapabilir ve siz de güvenilir bir ödeme altyapısıyla işinizi sürdürebilirsiniz.

POS Entegrator Ninja Forms
pos entegrator ozel tutar odeme alma

Özel Tutar İle Ödeme Alın

Özel tutarlar, müşterilerinizle özel teklifler veya anlaşmalar yapmanıza olanak tanır. Bu, müşteri memnuniyetini artırabilir ve daha fazla iş yapmanızı sağlar.  Müşterileriniz Ninja Forms ile oluşturduğunuz ödeme formunda kendi belirlediği fiyat ile ödeme geçebilir.

Ödeme İşlemlerinizi Takip Edin

POS Entegratör’ün işlemler sayfası sayesinde her hangi bir e-commerce eklentisi olmadan POS’unuzun üzerinden geçen tüm ödemeleri takip edebilir, başarısız siparişlerin neden başarısız olduğunu tespit edebilir ve sitenizdeki ödeme işlemlerine tam olarak hakim olabilirsiniz.

pos entegrator islemler

Ninja Forms Nedir?

Ninja Forms, popüler bir WordPress eklentisidir ve WordPress tabanlı web sitelerinde kullanıcı dostu form oluşturma işlemlerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bu eklenti, kullanıcıların sitelerine çeşitli türlerde formlar eklemelerine ve bu formları özelleştirmelerine olanak tanır. Temasız sürükle ve bırak arayüzü sayesinde, kod bilgisi gerektirmeden çeşitli form alanları, seçenekler ve özellikler eklemek mümkündür.

Ninja Forms Kullanmanın Avantajları

  • Esnek Form Oluşturma: Sürükle ve bırak arayüzü sayesinde kolayca form alanları ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu, kullanıcılara özel ihtiyaçlarına göre form oluşturmayı kolaylaştırır.

  • Özel Alanlar ve Seçenekler: Metin kutuları, onay kutuları, radyo düğmeleri, açılır menüler gibi birçok özel form alanını kullanarak çeşitli form türlerini destekler.
  • Form Gönderim Yönetimi: Form gönderimlerini yönetmek ve saklamak için kolay bir arayüz sağlar. Kullanıcıların gönderdikleri verilere erişmek ve yanıtları analiz etmek için yönetici panelinden faydalanabilirsiniz.