Destekçilerinize Şeffaf Bir Bağış Yapma Deneyimi Yaşatın

GiveWP Sanal POS Entegrasyonu​

Lider bağış toplama eklentisi GiveWP ile bir kaç dakikada entegre olun ve hemen kullanmaya başlayın

POS Entegrator GiveWP
givewptanitim

Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Bağış Alın

POS Entegratör GiveWP ile tam entegre çalışır. Dakikalar içinde hızlı bir şekilde GiveWP ile entegre olun, hemen bağış almaya başlayın.

Ödeme Kuruluşları ve Bankalar ile Bağış Alın

5+ Ödeme kuruluşu ve 15+ Banka ile WordPress sitenizde GiveWP ile hemen bağış almaya başlayabilirsiniz.

POS Entegratör ile lider bağış toplama eklentisi GiveWp’ye hızlı bir şekilde entegre olup, hemen kullanmaya başlyabilirsiniz.

pos entegrator givewp entegrasyonu 1
pos entegrator taksit engelleme

Give Formu ile Beraber Çalışır

GiveWP bağış formu alanı ile tam uyumlu olarak çalışan POS entegretör ödeme formu ile sitenizde şeffaf bir bağış deneyimi yaşabilirsiniz.

Test Modu

Test modu sayesinde, bağış formunuzu kullanıcılara açmadan önce gerçekçi test sürecinden geçirebilir ve tüm sürece hazır olabilirsiniz.

Bu sayede, kullanıcıların ödeme esnasında, sorunsuz bir ödeme deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz.

pos entegrator test mode

GiveWP Nedir?

Günümüzde, çeşitli nedenlerle bağış toplama organizasyonları, hayırsever kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşları için çevrimiçi bağışlar hayati öneme sahiptir. WordPress kullanıcıları için en popüler ve güvenilir bağış toplama eklentilerinden biri de GiveWP‘dir. 

GiveWP, WordPress tabanlı bir bağış toplama eklentisidir. Özellikle kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, dernekler, hayırseverlik projeleri ve kampanyalar için tasarlanmıştır. GiveWP, web sitenizde kolayca bağış kabul etmenizi, kampanyalar oluşturmanızı ve bağış verenlerle etkileşimde bulunmanızı sağlar.

GiveWPPOS Entegratör ile tam uyumludur. Birçok ödeme kuruluşunu destekler. Bağışçılar, güvenli bir şekilde ödeme yapabilir ve bağışlarınızı hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

GiveWP, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin özellik setiyle, bağış toplama sürecini kolaylaştırır. WordPress tabanlı bir platformda güvenli ve etkili bir bağış sistemine ihtiyaç duyan kuruluşlar için ideal bir seçenektir.

GiveWP Ödeme Eklentisi

WordPress için GiveWP eklentisi, bağış toplama işlemlerini yönetmek için kullanılan bir araçtır. GiveWP Sanal POS entegrasyonu, kullanıcıların web siteniz üzerinden online bağışları kabul etmenizi sağlar, Bağışçılarınızın güvenli ve kullanıcı dostu bir şekilde bağış yapmasını sağlar. 

GiveWP’nin pek çok farklı ödeme eklentisi bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize bağlı olarak, GiveWP ödeme eklentilerinden birini seçerek güvenli ve kullanıcı dostu bağış işlemleri sunabilirsiniz.

GiveWP sanal POS eklentisi POS Entegratör ile Türkiye’deki ödeme kuruluşları ve bankalara kolay, hızlı ve problemsiz şekilde entegre olabilirsiniz. 

Sık Sorulan Sorular

WordPress ile Nasıl Bağış Alırım?

WordPress ile bağış almak, POS Entegratör ile çok kolay. Dünyanın en bilinen bağış toplama eklentisi olan GiveWP ile tam entegre şekilde çalışan POS Entegratör Pro, WordPress tabanlı web sitelerinizden kesintisiz bir şekilde bağış almanızı sağlar.

GiveWP Sanal POS Entegrasyonu Hangi Banka ve Ödeme Kuruluşları ile Entegredir?

POS Entegratör, 5+ Ödeme Kuruluşu 15+ Banka ile tam entegre olarak çalışır. Sanal POS Entegrasyon listesine buradan ulaşabilirsiniz.