Ödeme Eklentileri

WordPress Ödeme Yöntemleri 2024

WordPress kullanıcılarına çeşitli ödeme yöntemleri sunan birçok eklenti ve platform bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri genellikle e-ticaret siteleri ve online mağazalar için tasarlanmıştır. Bazı ödeme yöntemleri şunlardır:, birçok farklı ödeme yöntemini destekler ve herhangi bir ödeme ağ geçidiyle entegrasyon sağlayabilir. Bu, müşterilerinizin ödemelerini güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlamasını sağlar.

Bun yazıda Türkiye’de en çok tercih edilen WordPress ödeme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

WordPress Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

WooCommerce: WordPress için en popüler e-ticaret platformlarından biridir ve birçok ödeme yöntemini destekler. WooCommerce, birçok ödeme yöntemini kullanmanıza olanak tanır.

Ülkemizde en popüler WooCommerce ödeme yöntemleri şu şekilde;

  • İyzico
  • Paratika
  • PayU
  • Param
  • PayTR

iyzico ile ödeme alma

1 2
WordPress Ödeme Yöntemleri 2024

İyzico, listedeki en popüler ödeme yöntemlerinden biridir. İyzico ile ödeme almak için öncelikle resmi sitesi üzerinden API key ve şifre edinmeniz, edindiğiniz bilgileri eklenti üzerine girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ödeme almaya başlayabilirsiniz. POS Entegratör üzerine İyzico ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı dökümana buradan ulaşabilirsiniz.

İyzico tarafından gerekli bilgileri edinmek için başvuru yaparken sizden bazı belgeler talep edilir. Bunlar; vergi levhası, imza sirküleri, ortak varsa onların kimlik fotokopileridir. Ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Paratika ile ödeme alma

woocommerce ödeme yöntemleri
WordPress Ödeme Yöntemleri 2024

Paratika ile ödeme almaya başlamak için yine iyzico’da da işleyen süreç gibi gerekli evrakları Paratika tarafına iletmeniz gerekiyor. Daha sonrasında size lazım olan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Paratika kurulumu nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını ayrıntılı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir