Ödeme Dünyası

POS Entegratör’e Rubikpara Entegrasyonu Eklendi!

rubikpara

Yeni sürüm ile birlikte Posentegrator şimdi daha çeşitli! Satıcılara esnek imkanlar sağlayabilmek için daima gelişmede olduğumuz eklentimize, kullanıcılarımızın ödeme işlemlerini daha da kolaylaştırmak ve çeşitlendirmek için Rubikpara Sanalpos hizmetini sistemimize ekledik. Bu yeni entegrasyon ile müşterilerimize daha geniş ödeme seçenekleri sunarak ödeme süreçlerini hiç durmadan iyileştirmeye devam ediyoruz.

Artık posentegrator aracılığıyla Rubikpara SanalPOS hizmeti kullanarak işlemlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Mevcut kullanıcılarımız hemen SanalPOS hizmetini aktive edebilir ve bu yeni hizmetin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirler.

Yeni sürümün detaylarını görmek için sürüm notları sayfamızı ziyaret edebilir ve geçmiş sürümleri de inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Rubikpara SanalPOS Hizmeti Hakkında

rubikpara
POS Entegratör’e Rubikpara Entegrasyonu Eklendi!

Sanal cüzdan uygulaması olan rubikpara ile harcama ve birikim işlemleri gerçekleştirilir ve takibi yapılır. Bununla beraber SanalPOS hizmeti de sunar. SanalPOS hizmeti işlem ücreti kesmez ve aidat, gizli ücret gibi ekstra kesintiler almaz. Düşük komisyon oranları ve 7/24 müşteri desteği ile tercih edilen bir SanalPOS olmuştur. Tek bir entegrasyon ile, tüm banka ve kredi kartlarından müşterilerinizin alışverişlerini kolaylaştırır.

Özellikleri daha detaylı incelemek için gurmehub’ın haber yazısını inceleyebilirsiniz.

Yeni Sürüme Dahil Diğer Geliştirmeler

Yeni sürümle birlikte, ücretsiz versiyon kullanıcıları artık bildirim e-postalarında net tutarı da görebilecekler. Ayrıca, Pro sürüm kullanıcıları için önemli bir geliştirme yapıldı: Taksit tablosu kısa kodu, Elementor ve benzeri editörlerle oluşturulmuş ürün sayfalarında ürün fiyatını tespit edebilir hale getirildi. Bu sayede, ürün sayfalarında taksit seçenekleri ve fiyatlandırma bilgileri daha kolay ve doğru bir şekilde yönetilebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir