Bilet satışlarınız için Kusursuz Bir Ödeme Yöntemi

WooCommerce Blocks Sanal POS Entegrasyonu

WooCommerce Blocks için sanal POS entegrasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

POS Entegrator WooCommerce Blocks
blocksGif 1
Blocks ile Tam Uyumlu!

Pratik ve Güvenli Ödeme

POS Entegratör artık WooCommerce Blocks ile tam uyumlu olmasıyla da öne çıkıyor. WooCommerce Blocks kullanarak oluşturduğunuz formlara POS Entegratör ile kolayca entegre olarak müşterilerinizin ödemelerini pratik ve güvenli bir şekilde tamamlamalarına olanak sağlıyor.

Yeniliklerin Katkısı Büyük

WooCommerce eklentisinin bir parçası olan ve WordPress tabanlı e-ticaret siteleri için özel olarak tasarlanmış WooCommerce Blocks, kullanıcılarına ürünleri ve ödeme formlarını daha esnek ve özelleştirilebilir bir şekilde yönetme imkanı sunar. Artık WooCommerce Blocks kullanarak oluşturduğunuz formlara kolayca entegre edilebilen POS Entegratör, müşterilerinizin ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamalarına olanak tanıyor. Bu uyum, e-ticaret sitenizin ödeme süreçlerini daha sorunsuz hale getirir ve kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirir.

blocks 3

WooCommerce Blocks Nedir?

WooCommerce Blocks; bir çok çeşitli işlevde özellik sunmaktadır. Ürün arama blokları, tüm yorumlar, klasik ödeme ve klasik sepet blokları, müşteri hesabı bloğu, kategori ve öne çıkan ürün blokları, alışveriş deneyimini özelleştirmesi için aktif filtreler, mini sepet, ürün koleksiyon blokları vb. WooCommerce Blok Temaları, sezgisel görsel düzenleyiciyi kullanarak, üstbilgiden altbilgiye kadar mağazanızdaki her şeyi özelleştirmenin kodsuz bir yoludur. Güzel tasarlanmış çeşitli bloklar ve desenlerle ürün ve kategori sayfalarının, menülerin ve çok daha fazlasının görünümünü ve hissini değiştirirsiniz.

Blok Temasını kullanmak, mağazanızın her bölümünün, bir tasarımcı veya geliştiriciye ihtiyaç duymadan geliştirilmesi ve güncellenmesi kolay odüler bloklarla oluşturur.

Blok Desenlenleri, sayfalarınıza ekleyerek üzerinde isteğinize göre özelleştirebileceğiniz hazır tasarlanmış blok koleksiyonlarıdır.

Tüm sayfalarınıza ve bloklarınıza yazı tipleri, renkler ve aralıklar için global stiller uygulayarak mağazanızı hızla markanızla eşleştirin.

POS Entegratör ile Entegrasyonu

WooCommerce Blocks'un sağladığı esneklik ile, POS Entegratör'ü çeşitli ödeme seçenekleri ve yöntemleriyle kullanabilirsiniz. Bu sayede, müşterilerinizin alışveriş yaparken daha fazla ödeme seçeneğine sahip olmasını sağlayarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca, entegre edilen bu sistem, ödeme güvenliğini maksimum seviyeye çıkararak hem işletmeniz hem de müşterileriniz için güvenli bir alışveriş ortamı sunar. WooCommerce Blocks, WordPress'un içinde bulunan bir dizi blok (block) kullanarak sayfaları ve gönderileri özelleştirmenize olanak tanır, böylece işletmenizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla uyum sağlayan benzersiz bir e-ticaret deneyimi sunar.

Sık Sorulan Sorular

WooCommerce Sanal POS Entergrasyonu Hangi Versiyonlar ile Uyumludur?

POS Entegratör WooCommerce Sanal POS Ödeme Entegrasyonu, 5.x, 6.x ve 7.x sürümleri iyi uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu Ücretsiz midir?

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu, POS Entegratör Lite sürümü mevcuttur. WordPress mağazasından eklentiyi indirip ücretsiz WooCommerce sanal POS entegrasyonlarını deneyebilirsiniz.

WooCommerce Sanal POS Entegrasyonu Nasıl Kurulur?

Sanal POS entegrasyonu yapmak için öncelikle bir ödeme kuruluşu seçmeniz gerekiyor. Seçeceğiniz kuruluşun güvenilir, uygun maliyetli ve müşterilerinize sunduğunuz ödeme seçeneklerine uygun olması önemlidir.

Sanal POS entegrasyonu yapmak için, WordPress sitenize uygun bir eklenti kurmanız gerekiyor. Bu noktada POS Entegratör devreye giriyor. Eklentimiz sayesinde ödeme kurulumu aşamasında bir adımı daha atlayabilirsiniz.